Sipariş Adımları

Ürünü Beğendim…..
      EmekBurada.com’da yapmış olduğum ürünlerden beğendiğiniz veya internet üzerinden hoşunuza giden keçe ile ilgili yaptırmak istediğiniz ürünler var. Sipariş için aşağıda bulunan formun gerekli alanlarını doldurup beğendiğiniz ürünün fotoğrafını resim veya dosya gönder kısmından göndermeniz yeterlidir. Bu formda bana ileteceğiniz bilgileri ileti kısmında ayrıntılı olarak anlatarak değişmesini veya eklenmesini istediğiniz noktaları belirtmeniz yeterlidir.
Görüşelim…..
      Mailiniz bana ulaştıktan sonra sizinle irtibata geçeceğim. Ürünleriniz için teslimat süresini size bildireceğim. Aynı zamanda ürünleriniz için çıkaracağım tutarı size iletip  vereceğim hesap numarama tutarın yatırılmasını isteyeceğim. Ücreti yatırdıktan sonra siparişiniz kesinleşmiş oluyor. Sizden Açık Adres ve Telefon numarası bilgilerini göndermenizi isteyeceğim. 
Ürünümü Onaylıyorum….. 
     Artık istediğiniz ürün veya ürünler hazırlamaya başlıyorum.. Ürünleriniz hazırlık aşamasında belirli aşama kaydedince onayınız için size fotoğrafını çekip gönderiyorum. Onayınızı aldıktan sonra ürünlere devam ediyorum. 
Ürünüm Geliyor…..
     Ürünlerinizi adresinize kargo ile gönderiyorum. 
Ayrıntılar mı ?…..
  • Bebek ve nikah şekerlerinde en az 20 adet sipariş kabul ediyorum.
  • Paketleme veya isim etiketi ücretsiz.

  • Ürün ağırlığı genellikle keçeye verilmektedir. Bunun dışında herhangi ürün süslemesi de gerçekleştirilebilir.
EmekBurada.com ‘ u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim..

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon No (gerekli)

Adres (gerekli)

Konu

İletiniz

Resim veya Dosya Gönder

Paylaş